FILTERS

JACKET

Close
CLEAN
Color
Body
Price
View Results

Vatkalı Ceket Koleksiyonu

Farklı stillerin ve gardıropları ÅŸekillendiren çeÅŸitli parçaların ortak noktası ceket gibi tamamlayıcı parçalardır. Kadın ceket modelleri, spordan casual`a, klasikten street tarza kadar uzanan oldukça geniÅŸ bir perspektife hitap eder. Etki alanı böylesine kuvvetli bir parçanın zengin tasarım ve model seçenekleri bulunur. 

Günümüzün tasarım trendleri ve her an yenilenen stil dinamikleri ele alındığında bayan ceket modellerini yalnızca blazer ile sınırlandırmamak gerekir. Tıpkı blazer ceket ve kadın siyah ceket gibi bir kombini tek dokunuÅŸla tamamlayan ve göz alıcı şıklığı sizlerle buluÅŸturan diÄŸer modellerden de söz edilebilir. 

Kadın Ceket Modellerinde Öne Çıkan Tasarımlar

Kullanılan materyal, mevsim farklılıkları ve stil çizgileri gibi çeÅŸitli kıstaslar çerçevesinde tasarlanan ceket modelleri kalitesiyle fark yaratmalıdır. Uzun süreli kullanımlara karşı dayanıklı, cilde nefes aldıran, nem dengesi saÄŸlayan ve hem esnek hem yumuÅŸak dokuyu bir arada sunabilen modellerle birbirinden şık kombinlere imza atabilirsiniz. 

Blazer Ceket ile Fark Yaratan Kombinler

Blazer ceket kadın giyimin en bilinen ve hemen her kombine adapte edilebilen yıldız parçaları arasında yer alır. Bu parçayı dilerseniz bisiklet yaka tişört ve denim pantolonla kombinleyip casual bir görünüm elde edebilir, dilerseniz şık parçalarlar bir araya getirerek tarzınızla fark yaratabilirsiniz. 

Stiliniz ve gardırobunuzu yansıtan parçalarla uyum saÄŸlayacak blazer ceket modelleri arasından seçimler yapabilirsiniz. Kurtarıcı ve risksiz kombinler için siyah blazer ceket modellerine; özgün görünümler tasarlayabilmek için deri blazer ceketlere göz atabilirsiniz. Dilerseniz kruvaze ceket veya vatkalı ceket tercih ederek ofis kombinlerinizi şıklıkla taçlandırabilirsiniz.  

Ceket ve palazzo pantolon kombini, şıklığı ve konforu bir araya getiren bir seçenek olarak gardırobunuzda kendine saÄŸlam bir yer edinebilir.

Deri Ceket Şıklığı ve Casual Etki

Deri ceket kadınların yalnızca mevsim geçiÅŸlerinde deÄŸil, iddialı kombinlerde de kullandığı vazgeçilmez tasarımlardan biri olarak öne çıkar. Kalitesiyle adından söz ettiren ve unutulmaz bir kullanım deneyimi sunan deri ceket modelleri hemen her gardırobun yıldızları arasında yer alır. 

DiÄŸer tasarımlarda olduÄŸu gibi deri ceketlerde de farklı modellerden söz edilebilir. Uzun deri ceket gibi yalnızca stilinize etki edebilecek deÄŸil, aynı zamanda hava ÅŸartlarına karşı sizi koruyabilecek parçalar da dikkat çekmektedir. 

İçi yünlü veya kürklü deri ceket modelleri şık görünümlerinin yanı sıra tıpkı süet deri cekette olduÄŸu gibi vücudunuzu soÄŸuklara karşı koruyabilecek iÅŸlevsel tasarımlar olarak dikkat çeker. Tüm bu tamamlayıcı parçaları, stilinizi yansıtan kıyafetlerle bir araya getirerek imza kombinler tasarlayabilirsiniz. 

Bomber Ceket Konforu ve Spor Görünümler

Kadın spor ceketler arasında en dikkat çeken tasarımlardan biri bomber modellerdir. Yalnızca spor kombinlerle deÄŸil, casual parçalarla da uyum saÄŸlayabilen kadın bomber ceket modelleri hemen her yaÅŸa hitap edebilen birbirinden etkileyici tasarımla karşımıza çıkar. Siyah bomber ceket gibi joker parçalar, tarzını konforla harmanlamak isteyenlerin vazgeçilmezlerindendir. 

Stil olarak yönünü klasik parçalara çevirenler içinse crop ceket modellerinden söz etmek mümkündür. Kısa ceketler, gömlek ve etek kombinlerini tamamlamanın yanı sıra triko kazak ve pantolon ikilisine de eÅŸlik ederek şıklığınızı bir adım öne çıkarabilir. 

Mevsimlik Ceket Modelleri

Kombinlere uygun en şık ve konforlu tercihler yapmadan önce bu parçaların mevsime uygun olmadığına karar vermek önemlidir. Mevsimlik ceket bayan modelleri şık tasarımlarının yanı sıra mevsim koÅŸullarına uyum saÄŸlamaları bakımından iÅŸlevsel bir kullanım elde etmenize yardımcı olur. 

Sıcak yaz günlerinde kombinlerinizi tamamlayacak ve cildinize nefes aldırarak terleme kaynaklı problemleri minimize edecek yazlık ceketler; yağışlara ve soÄŸuklara karşı vücudunuzu koruyacak, kürk, yün gibi dokunuÅŸlarla görünümünüze şıklık katacak kışlık ceketler mevsimlik tercihler olarak ele alınabilir. 

Vatkalı, stilinizle uyum saÄŸlayacak, günün sezon trendlerini zamansız etki ile harmanlayan birbirinden şık ceket modellerini sizlerle buluÅŸturur. Hemen her bütçeye hitap eden ceket fiyatları ve kendine özgü etkileyici tasarımları sayesinde tarzınızı ufak dokunuÅŸlarla benzersiz hale getirmenize yardımcı olur.