Geri
Nasıl yardımcı olabiliriz ?

Mesaj Gönder
İade Prosedürü

İade Prosedürü

Siparişiniz size ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde kargo firmasına teslim etmeniz gerekmektedir. Satın aldığınız ürünler için Hediye çeki / Bakiye ya da ücret iadesi telep edebilirsiniz. Paket tarafımıza ulaştığı gün itibari ile 7 ile 10 iş günü arasında iade tutarınız tarafınıza aktarılacaktır.

- İade talep edilen siparişlerde toplam tutardan kargo bedeli düşülerek iade aktarımı sağlanmaktadır.

- Size gönderilen ürün ya da ürünlerde hata/kusur/deformasyon bulunması halinde sipariş tutarınız eksiksiz olarak tarafınıza aktarılacaktır.

- Eksik / hatalı / kusurlu ürünler için siparişiniz tarafınıza ulaştıktan sonra 48 saat içerisinde (0212) 550 00 79 numaralı müşteri destek hattımız üzerinden bilgi vermeniz gerekmektedir.

- Kampanya dönemlerinde ve İndirimli ürünlerde iade edilen tüm ürünlerin(tutar gözetilmeksizin) kargo bedeli iade tutarından düşülecektir.

- Aksesuar ürünlerinde iade yapılmamaktadır.

- İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.

- Ürüne takılmış olan ürün koruma bandının sökülmesi, hasar görmesi durumunda iadeniz kabul edilmeyecektir. 

- Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

1. PAKET İÇİNE FATURAYI KOYDUĞUNUZDAN EMİN OLUN

İade yapmak istediğiniz ürün(leri) zarar görmeyecek şekilde satın alma faturasıyla birlikte paketleyin.

2. İADE TALEBİ OLUŞTURUN

Üyelik hesabınız üzerinden "Siparişlerim" sayfasındaki iade etmek istediğiniz siparişi seçerek iade talebi oluşturabilirsiniz.

VATKALI MNG cari kod (451171471) Adres: Yenibosna Merkez Mh. 29 Ekim Cd. Erdemoğlu Holding No:21 Kat:3 Bahçelievler/İSTANBUL (Karşı ödemeli)

3. ÜRÜNÜN GÖNDERİMİ

İade gönderilerinizi anlaşmalı kargo firmamız MNG cari kod (451171471) ile gönderebilirsiniz.

Diğer kargo firmalarıyla yapılacak gönderimlerde karşı ödemeli gönderilerin ücretini karşılayamayıp veya teslimat sırasında ödemeyi kabul edemeyeceğimizi ve iadeden doğan ücretleri de ödeyemeyeceğimizi bilmenizi isteriz.

İade için göndermiş olduğunuz ürünler depo personellerimiz tarafından teslim alınarak 3 gün içerisinden sonuçlandırılacaktır.

4. KAPIDA NAKİT ÖDEME İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLERİN İADE EDİLMESİ

İade tutarınızın size ait olan banka hesabına gönderilebilmesi için iade talebi oluştururken IBAN bilginizi ilgili alana eklemeniz gerekmektedir. Banka hesap bilgileri ile siparişi veren kişi bilgilerinin uyuşması gerekmektedir, aksi takdirde iade ödemesi mümkün olmamaktadır.

Güncellenme tarihi: 16.05.2022

 

Kategoriler
Son Görüntülenenler