FILTERS
Close
Sorting
Color
Back
Color CLEAN
+ SHOW MORE
Body
Back
Body CLEAN
+ SHOW MORE
Price
Back
Price CLEAN
-
CLEAN
View Results

Elbise Modelleri | Abiye Elbise Modelleri

 

Elbise modelleri ile çizgilerin özgürlüğüne katılmaya hazır olur!

Tüm yıl boyunca her mevsim tercih edebileceğiniz ve tarzınızı her zaman şık olarak yansıtacak bir parça düşünün, bu sorunun en net cevabı elbiseler. Elbise modelleri benzersiz tasarımları, renkleri ve modelleriyle diğer giyim parçalarına eşsiz alternatiflerdir.

Gideceğiniz her ortamda şık görünmek için doğru kombinler oluşturmak son derece önemlidir. Vatkalı’nın size özel oluşturduğu Elbise koleksiyonunda Abiye elbise, günlük elbiseler, sonbahar elbiseleri, nişan elbisesi, nikah elbisesi, yazlık elbise gibi her ortamda tercih edebileceğiniz sezonun en trend elbise modellerini bulabilir ve Vatkalı Ekspress ayrıcalığı ile aynı gün giyinebilirsin.

 

Abiye Elbise

Özel gece veya etkinlik gibi kusursuz görünmeniz gereken ortamlara  davetliyseniz abiye elbiseler bu noktada sizin en büyük kurtarıcınız.

Vatkalı’nın Abiye Elbise koleksiyonunda yer alan elbiseler ile dikkatleri üzerine çekmeye hazır mısın?

Abiye modelleri arasında favori parçanı beğendin ve sana hemen ulaştırmamız gerekiyorsa Vatkalı Ekspress yanında! Aynı gün teslimat hizmetinden faydalanmak için hafta içi ve cumartesi saat 11:00’e kadar siparişini vermiş olman gerekiyor. Bu süreçte oluşturduğun siparişleri aynı gün size ulaştırmayı hedefliyoruz. Ürünün saatler içinde sana ulaşması gerekiyorsa bizi aramanı istiyoruz. Biliyoruz o gün senin için çok değerli ve senin için her aksiyonu alıyor olacağız.

 

Saten elbise

Saten elbise modelleri kusursuz görünümünü tamamlayarak dikkatleri üzerine çekmek için harika parçalardır.  Vatkalı’nın göz alıcı elbise koleksiyonu sizi bekliyor. Elbise modellerine yeni bir soluk getiren, moda trendlerini yakından takip eden Vatkalı, çeşitli giyim koleksiyonlarında sunduğu elbise modellerinden saten elbise, abiye elbise, yazlık elbise, günlük elbise, sonbahar elbise gibi onlarca zengin elbise koleksiyonuna sahiptir.

 

Günlük elbiseler

Özel davet ve gecelerin vazgeçilmezi olan elbiseler günlük giyim içinde eşsiz parçalardır. Çiçekli elbise, saten elbise, keten elbiseler ile görünümüze şıklık katabilirsiniz. Özellikle yazlık elbise olarak ön plana çıkan keten elbiseler ince dokusu ve hava alabilen yapısı ile sıcak yaz aylarının favori parçalarıdır.

 

Elbise modellerinin en çok tercih eden renkleri arasında alan beyaz renk elbise modellerini tercih ederek tarzınıza şıklık katabilirsiniz.