İade Prosedürü

Siparişiniz size ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir. Satın aldığınız ürün(leri) bir başka beden/ürün ile değiştirebilir ya da geri ödeme talep edebilirsiniz.

11.03.2021 itibari ile anlaşmalı kargo firması ile tarafımıza ücretsiz gönderebileceğiz ürünlerin tutarı eksiksiz olarak tarafınıza yatırılmaktadır.

Aksesuar ürünlerinde iade yapılmamaktadır.

1. PAKET İÇİNE FATURAYI KOYDUĞUNUZDAN EMİN OLUN

İade ya da değişim yapmak istediğiniz ürün(leri) zarar görmeyecek şekilde satın alma faturasıyla birlikte paketleyin.

2. İADE TALEBİ OLUŞTURUN

Üyelik hesabınız üzerinden "Siparişlerim" sayfasındaki iade etmek istediğiniz siparişi seçerek iade talebi oluşturabilirsiniz.

VATKALI ONLINE TÜRKİYE MNG kargo cari kod (451171471) Adres: Yenibosna merkez mahallesi oruç reis sokak no: 6 BAHÇELİEVLER / 34100 İSTANBUL

3. ÜRÜNÜN GÖNDERİMİ

İade ve değişim gönderilerinizi anlaşmalı kargo firmamız MNG kargo (cari kod: 451171471) ile gönderebilirsiniz.

Diğer kargo firmalarıyla yapılacak gönderimlerde karşı ödemeli gönderilerin ücretini karşılayamayıp veya teslimat sırasında ödemeyi kabul edemeyeceğimizi ve iadeden doğan ücretleri de ödeyemeyeceğimizi bilmenizi isteriz.

İade ya da beden değişikliği için göndermiş olduğunuz ürünler depo personellerimiz tarafından teslim alınarak 14 gün içerisinden sonuçlandırılacaktır.

4. KAPIDA NAKİT ÖDEME İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLERİN İADE EDİLMESİ

İade tutarınızın size ait olan banka hesabına gönderilebilmesi için iade talebi oluştururken IBAN bilginizi ilgili alana eklemeniz gerekmektedir. Banka hesap bilgileri ile siparişi veren kişi bilgilerinin uyuşması gerekmektedir, aksi takdirde iade ödemesi mümkün olmamaktadır.

Değişim Prosedürü

Değişimi yapılmış ürün(ler) tarafınıza gönderilirken kargo ücreti alıcı ödemeli olarak tarafınıza ulaştırılacaktır.