Kapat
Renk
Geri
Renk TEMİZLE
+ DAHA FAZLA GÖSTER
Beden
Geri
Beden TEMİZLE
+ DAHA FAZLA GÖSTER
Fiyat
Geri
Fiyat TEMİZLE
-
Sonuçları GÖrüntüle
Temizle

Deri Pantolon

Vatkalıda Vatkalı Kadınına ayrıcalıklı ve özel olarak tasarlanan modern moda anlayışına uygun modeller bulunmaktadır. Bunlardan en zamansızı olan deri pantolon modellerini tüm parçalarınızla kombinleyebilirsiniz. Kış sezonunda kazaklarla, mevsim geçişlerinde gömleklerle ve yaz sezonunda croplarla birebir uyum sağlayan deri pantolonların birçok renk seçenekleri de mevcut. Siyah ve kahverengi renk seçenekleriyle sunduğumuz deri pantolon kombinlerimize online alışveriş sitemiz olan vatkali.comda bulabilirsiniz.

Deri görünümlü pantolonlar 50li yıllardan bu yana kadın giyim modasına yön vermekten vazgeçmiyor. Üstelik önceleri rockn roll ile ün kazanan deri görünümlü pantolon modellerini şimdi basic bir t-shirt, ceket, aksesuarlar ve topuklu ayakkabı ile kombinleyip şıklığınız ve tarzınızla, göze hoş gelebilirsiniz. Deri görünümlü pantolonlar son zamanlarda iddialı görünümüyle göz bebeği haline geldi. Deri pantolonlar hem dar ve kısa bluzlerle hem de rahat kalıplı basic t-shirtlerle hem de keten gömleklerle de kombinlenebilir. Siyah deri pantolonları zıt rengi olan beyaz ve yakın rengi olan gri ile kullanmanız pantolonu ön plana çıkaracaktır. Kahverengi deri pantolonları ise daha nüde tonlarda olan bej, vizon, pudra pembe, krem rengi, uçuk sarı renklerle ya da bordo, siyah gibi baskın olan renklerle kullanabilirsiniz.

Suni deri pantolonlar spor bir yaşam tarzına uyum sağlayabilir. Denim ceketlerle, trençkotlarla mevsim geçişlerinde kullanılabilirler. Yumuşak dokuları kırışıklıkları engellerken deri pantolonlar bedeninizin şeklini kolayca alır. İddialı görüntünüzün yanı sıra rahatlıkla kullanabileceğiniz bu parçalar, günlük hayatınızı da kolaylaştırır. Bazılarının dışında suni deri pantolonlar leke tutmama özelliğine sahiptirler. Diğer kumaşların aksine sıvı maddeler deri kumaşlı pantolonlardan kayıp gider.

Deri pantolon bayan giyim kategorisinin kolaylıkla kombinlenen ve günlük giyim tarzına uygun modelleridir. Yüksek bel deri pantolonlar saten bluzler ve şık croplar ile gece giyimine uyum sağlarken, deri havuç pantolon modellerini oversize kalıp keten ya da şile bezi gömlekler ile günlük giyim tarzında tercih edebilirsiniz. Deri jogger pantolonları spor giyim için kullandığınızda tarzınıza casual bir duruş katar. Gerçek deri pantolonların kullanım süreleri uzundur ve giyiminizin bir parçası olduklarında tarzınıza kaliteli bir duruş katar.

Deri pantolonlar suni ve gerçek olarak ikiye ayrıldığından yıkanma işlemleri de farklılık gösterir. Her iki çeşidin de etiketinde bulunan yıkama talimatlarına özen gösterilerek yıkanması önerilmektedir. Yıpranma payını en aza indiren bu yıkama talimatları, deri pantolonların kullanım sürelerini de arttırır. Çamaşır makinesinde yıkanma talimatlarıyla yıkamanın yanı sıra deri pantolonlar için özel olarak tasarlanan deri bakım ürünleri de bulunmaktadır. Deri pantolonların temizlik işlemlerinin zahmetli olduğunu düşünenlere kuru temizleme hizmetleri de önerilir.

Kategoriler
Son Görüntülenenler